Konkurs

Wiosna z Wandoo.pl

Zainspiruj nas swoim ogrodem, balkonem!

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na duże zainteresowanie konkursem „Wandoo i  mój piękny zielony zakątek!” ze strony klientów wandoo.pl i w związku z uwagami, że pogoda nie sprzyjała dotychczas realizacji zadania konkursowego, Komisja Konkursowa postanowiła przedłużyć czas trwania konkursu o 2 tygodnie, czyli do dnia 31 maja 2017. Jednocześnie informujemy, że wszelkie daty związane z realizacją poszczególnych etapów konkursu również ulegają przesunięciu o 2 tygodnie.

  

Wiosna za pasem! Każdy z nas marzy o zielonym zakątku, wypełnionym krzewami, kwiatami, gdzie przysiądziemy na wygodnym fotelu i naładujemy akumulatory. Piękny ogród, zielony taras czy ukwiecony balkon to polska specjalność. Pokaż nam swoją kreatywność i pochwal się swoją aranżacją. I nie ważne, czy podzielisz się z nami zdjęciem dużego ogrodu z otwartą przestrzenią, czy niewielkim ogródkiem na balkonie.

 

Weź udział w konkursie na najpiękniejszy ukwiecony, udekorowany ogród, balkon czy taras.

 

Warunki udziału w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba wiele. Wyślij zdjęcie swojego ogrodu,tarasu czy balkonu do 18 maja 2017 oraz spełnienij dwa warunki:

o Po pierwsze skorzystaj z naszej oferty pożyczkowej.

o Po drugie, wyślij nam zdjęcie miejsca, którym chcesz się pochwalić. Ważne! W kadrze umieść kartkę z tekstem “Wandoo.pl”. Chcemy mieć pewność, że zdjęcie zostało wykonane osobiście przez Ciebie na potrzeby naszego konkursu.

 

Weź pożyczkę w okresie trwania konkursu, wyślij nam zdjęcie i daj sobie szansę na jedną z nagród.

Nasze nagrody to karty upominkowe do jednej z największych sieci budowlanych OBI, w tym z akcesoriami i materiałami Dom i Ogród. Masz szansę wygrać jedną z nagród:

o Nagroda główna: karta upominkowa wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach sieci OBI.

o Nagrody dodatkowe: 2 karty upominkowe o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie sieci OBI.

o Nagrody pocieszenia: 10 kart upominkowych o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie sieci OBI

 

Zgłoszenia konkursowe prosimy wysłać na adres konkurs@wandoo.pl. Konkurs jest skierowany do klientów Wandoo Finance sp. z o.o., którzy w okresie trwania konkursu od 18 kwietnia 2017r. do 18 maja 2017r. otrzymali pożyczkę za pośrednictwem portalu Wandoo.pl.

Komisja konkursowa wybierze najciekawsze zdjęcie będące odpowiedzią na zadanie konkursowe w terminie do dnia 24 maja 2017r. Komisja konkursowa składa się z trzech osób wybranych przez Organizatora. Podstawowe kryteria oceny zadań konkursowych są następujące: pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczna. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o otrzymaniu nagrody za pomocą wiadomości e-mail.

Szczegółowe warunki konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu.

Nie zapomnij o ogrodzie! Weź pożyczkę na Wandoo.pl i wygrywaj!

Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas