Wybór oferty firmy pożyczkowej

Szukając dodatkowych możliwości sfinansowania swoich potrzeb trafiamy na różnego rodzaju instytucje finansowe – banki i firmy pożyczkowe. Często wahamy się z ostatecznym podjęciem decyzji, gdyż nie wiemy czy dana instytucja jest godna zaufania, nie wiemy również jakie formalności będą od nas wymagane. W jaki sposób to sprawdzić i jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Nasz specjalista udzieli Wam kilku wskazówek.

 

Po pierwsze: sprawdź dokładnie warunki umowy

 

Zgodnie z prawem każdy konsument powinien mieć możliwość spokojnego zapoznania się z warunkami umowy pożyczkowej. Dużą wygodą pod tym względem są szybkie pożyczki przez internet. Możemy więc w domowym zaciszu na spokojnie, bez pośpiechu przejrzeć umowę. Jeśli któryś z punktów owej umowy okaże się dla nas niejasny mamy możliwość skonsultowania się z bliskimi oraz skontaktowania się telefonicznie z przedstawicielem firmy pożyczkowej w celu wyjaśnienia niejasnej dla nas kwestii.

 

Po drugie: sprawdź dokładnie ofertę

 

Zamiast zastanawiać się gdzie wyszukać dobrą ofertę pożyczkową onlie, warto porównać oferty kilku firm pożyczkowych. Wiele z nich oferuje swoim klientom pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. W ten sposób firmy te starają się podkreślić chęć nawiązania długotrwałej relacji z klientem. Nie są to firmy nastawione na szybki zysk, a instytucje, które chcą zyskać renomę na rynku i zaufanie konsumentów. Następnie powinniśmy sprawdzić, czy oferta wybranej przez nas firmy pożyczkowej spełnia nasze wymagania – jaka jest maksymalna kwota pierwszej pożyczki oraz na jaki okres możemy ją uzyskać. Jeśli oferta pokrywa się z naszymi potrzebami, a okres na jaki jest ona udzielana umożliwi nam jej bezproblemową spłatę wówczas możemy przejść do etapu trzeciego.

 

Po trzecie: sprawdź procedurę przyznania pożyczki

 

Czas na weryfikację naszego wniosku oraz ilość formalności to główna różnica między kredytem a pożyczką pozabankową. Dla wielu osób wnioskujących o dodatkowe środki niezwykle istotna jest szybkość uzyskania odpowiedzi na złożony wniosek. Zdarzają się nam przecież sytuacje, gdy dodatkowe środki potrzebne są nagle. Wówczas nie możemy sobie pozwolić na spotkania z przedstawicielami instytucji finansowej, czy dojazd do placówki w celu dostarczenia dokumentów i podpisania formalności. Właśnie dlatego decydując się na wypełnienie wniosku o szybką pożyczkę online warto sprawdzić czy przyznanie środków odbywa się w całości przez internet, tak jak ma to miejsce w Wandoo.

 

Po czwarte: sprawdź umowę i dodatkowe opcje pożyczki

 

Przed ostatecznym podpisaniem umowy pamiętaj, aby ją przeczytać. W Wandoo dbamy o to, aby nasi klienci byli świadomi możliwości jakie im przysługują oraz znali wszelkie parametry pożyczki – termin spłaty oraz kwotę. Dlatego wszystkie te dane widoczne są dla naszych klientów już na etapie kalkulacji. Ukazujemy również koszty opcji dodatkowych tj. refinansowanie, czyli potocznie mówiąc przesunięcia terminu spłaty, w przypadku pojawienia się trudności finansowych pożyczkobiorcy.

Jeśli pożyczka spełnia nasze wszystkie oczekiwania, a po przekalkulowaniu swoich możliwości finansowych wiemy, że jej spłata nie będzie nadmiernym obciążeniem naszego domowego budżetu to z czystym sumieniem możemy wypełnić wniosek o szybką pożyczkę przez internet.

 

Złóż wniosek o pożyczkę online do 3000 zł

 

 

Kontakt z nami
Kontakt z nami