Oferta pracy

Wandoo Finance Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą oferującą rzetelną obsługę klienta w oparciu o profesjonalny personel. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy a następnie wyślij nam Swoje CV na adres e-mail: hr@wandoo.pl.

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

  • Udzielanie Informacji o produktach Firmy.
  • Budowanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Procesowanie i przetwarzanie internetowych wniosków o pożyczkę.
  • Terminowe wywiązywanie się z obowiązków, dbałość o szczegóły.
  • Zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie drogą telefoniczną oraz poprzez email.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office.
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy o nowych produktach i standardach obsługi Klienta.
  • Dyspozycyjność i elastyczność, praca zmianowa.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie.
  • Motywujący system premiowy.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Pozytywną atmosferę pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wandoo Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Administratorem danych jest Wandoo Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, Chałubińskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Kontakt z nami
Napisz do nas