Obniżamy koszty prowizji na święta!
Skorzystaj ze świątecznej oferty cenowej!
Krótki wniosek i szybka decyzja!
Tylko teraz! - Promocyjne ceny dla stałych Klientów!
Obniżamy koszty prowizji na święta!
Szczegóły promocji
Wybierz kwotę suwakiem
300 PLN - 5000 PLN
Termin
10 - 30 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
500 PLN na 20 dni
500 PLN na 20 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
Formularz Informacyjny Formularz Informacyjny

Zobacz koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład na dzień 19.10.2017r. dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową na rzecz której WANDOO FINANCE Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: pierwsza pożyczka dla nowego klienta w kwocie 1500 zł na okres 30 dni przy całkowitym RRSO wynoszącym 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie (stała), prowizja 0 zł, całkowity koszt pożyczki 0. Całkowita kwota do zapłaty 1500 zł.  Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 30 dni, stopa oprocentowania pożyczki: 0% (stała), prowizja: 250 zł, łączna kwota odsetek: 0 zł, RRSO: 1410,33%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1250 zł, całkowity koszt pożyczki – 250zł (wg stanu na dzień 19.10.2017). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki i termin, następnie wypełnij formularz rejestracyjny oraz potwiedź numer telefonu otrzymanym kodem SMS
Dokonaj opłaty za utworzenie konta wynoszącej 0.01 PLN ze swojego konta osobistego na nasze konto.
Po zaksięgowaniu wpłaty oraz pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut

logo-green Rozwiązujemy problemy finansowe

Wandoo.pl służy swoim klientom oferując szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie do 5000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Nasze pożyczki dopasujesz do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując ile chcesz pożyczyć i kiedy chcesz spłacić. Nasz proces udzielenia pożyczek online jest całkowicie przejrzysty i bezpieczny. Wymagamy jedynie podstawowych informacji o Tobie - aplikujesz szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę darmowej pożyczki do kwoty 2 500 zł. Spłać ją w terminie, a koszty my bierzemy na siebie.

Pożyczaj odpowiedzialnie z logo-green

Wyglądając za okno widzicie padający śnieg? A w oddali już słyszycie dźwięk dzwonków z zimowych sań? To nic innego jak znak, że przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia czas zacząć! Te magiczne chwile związane z spotkaniami z najbliższymi, ubieraniem choinki, zapachem potraw roznoszących się po całym domu na które czekamy cały rok, napełnia każdego z nas radością jaką możemy się cieszyć czasami tylko podczas tych wspaniałych i śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia.

Oczywiście oprócz szczęścia jakie przynosi ze sobą Święto Bożego Narodzenia dla każdego z nas jest to ogromny wydatek. Obdarowywanie ukochanej rodziny wspaniałym prezentami i otwieranie własnych to jedna z najpiękniejszych tradycji i najbardziej wyczekiwane chwile, które niestety niosą ze sobą znaczący uszczerbek na każdym domowym budżecie. Lecz niech to nie zmusi Cię do zadręczanie się i stawiania sobie pytania: Jak przetrwać święta?! Jesteśmy tutaj po to aby pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2017 była dla Ciebie zadowalająca niezależnie od tego czy za oknem jest biało i słonecznie czy też deszczowo i pochmurnie. Na szczęście dzięki www.wandoo.pl i ofercie jaką przygotowaliśmy jest szansa na białe święta z odrobiną magii.

Oferta dostępna na www.wandoo.pl jest idealnym rozwiązaniem na zasilenie portfela podczas świątecznych zakupów. Skorzystaj z pierwszej darmowej pożyczki nawet do 2 500zł na 30 dni i zwróć dokładnie taką samą kwotę jaką otrzymałeś. A dla naszych stałych klientów obniżamy prowizje i tniemy koszty kolejnych pożyczek! Sprawdź szczegóły na www.wandoo.pl i ciesz się świętami razem z Nami. Serdecznie Zapraszamy!!!

Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas