Obniżamy koszty prowizji na święta!
Skorzystaj ze świątecznej oferty cenowej!
Krótki wniosek i szybka decyzja!
Tylko teraz! - Promocyjne ceny dla stałych Klientów!
Obniżamy koszty prowizji na święta!
Szczegóły promocji
Wybierz kwotę suwakiem
300 PLN - 5000 PLN
Termin
10 - 30 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
500 PLN na 20 dni
500 PLN na 20 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
Formularz Informacyjny Formularz Informacyjny

Zobacz koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład na dzień 19.10.2017r. dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową na rzecz której WANDOO FINANCE Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: pierwsza pożyczka dla nowego klienta w kwocie 1500 zł na okres 30 dni przy całkowitym RRSO wynoszącym 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie (stała), prowizja 0 zł, całkowity koszt pożyczki 0. Całkowita kwota do zapłaty 1500 zł.  Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 30 dni, stopa oprocentowania pożyczki: 0% (stała), prowizja: 250 zł, łączna kwota odsetek: 0 zł, RRSO: 1410,33%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1250 zł, całkowity koszt pożyczki – 250zł (wg stanu na dzień 19.10.2017). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki i termin, następnie wypełnij formularz rejestracyjny oraz potwiedź numer telefonu otrzymanym kodem SMS
Dokonaj opłaty za utworzenie konta wynoszącej 0.01 PLN ze swojego konta osobistego na nasze konto.
Po zaksięgowaniu wpłaty oraz pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut

logo-green Rozwiązujemy problemy finansowe

Wandoo.pl służy swoim klientom oferując szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie do 5000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Nasze pożyczki dopasujesz do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując ile chcesz pożyczyć i kiedy chcesz spłacić. Nasz proces udzielenia pożyczek online jest całkowicie przejrzysty i bezpieczny. Wymagamy jedynie podstawowych informacji o Tobie - aplikujesz szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę darmowej pożyczki do kwoty 2 500 zł. Spłać ją w terminie, a koszty my bierzemy na siebie.

Pożyczaj odpowiedzialnie z logo-green

Rok szkolny czas zacząć! O wakacyjnych przygodach na obozach, koloniach, wycieczkach, uczniowie powinni szybko zapomnieć. Szkoła i obowiązki za pasem. Z kolei rodzice muszą zajrzeć głęboko do portfela by swoje pociechy godnie wyprawić do szkoły. Bo wyprawka szkolna niestety jest znaczącym wydatkiem każdej rodziny posiadającej pociechy w wieku szkolnym.

Książki, zeszyty, przybory szkolne, może nowy plecak? Jak podliczymy wydatki do szkoły na jedno dziecko to bez większych rachunków wychodzi kwota rzędy kilkuset złotych. A gdzie jeszcze zajęcia dodatkowe, korepetycje albo nowy laptop?

W rodzinach wielodzietnych początek roku szkolnego może przyprawić o ból głowy. W takiej sytuacji liczy się umiejętność zarządzania budżetem domowym i trzeźwe oraz sprytne podejście do dostępnej oferty pożyczkowej. Bo należy zrozumieć, że pożyczanie z głową to najlepsze rozwiązanie dla chwilowego braku płynności finansowej - zawsze możliwe przy większych wydatkach.

Skorzystanie z darmowej pierwszej pożyczki online dostępne na stronie www.wandoo.pl może być przykładem inteligentnego podejścia do finansowania wydatków. Każdy z klientów www.wandoo.pl może skorzystać z szybkiej pożyczki online do kwoty 2 500 zł bez kosztów na okres nawet 30 dni - oczywiście pod warunkiem spłaty zobowiązania w terminie. Na dzisiejsze wydatki pożyczamy do 2 500 zł i całkowicie bez kosztów oddajemy w ciągu 30 dni. Czyż może być łatwiej? Spłacamy tyle ile wzięliśmy. W gratisie koszty i uśmiech dziecka. Sprawdź www.wandoo.pl

Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas