Już teraz nawet 2 500zł za 0%.
Złóż wniosek jeszcze dziś. Spłać w terminie - koszty bierzemy na siebie.
Rusza wakacyjny konkurs Wandoo! Super nagrody czekają!
Weź pożyczkę i wygrywaj!
Warunki konkursu
Oferujemy nawet 5 000 zł dla stałych klientów.
Szybka decyzja i pieniądze znajdziesz na koncie.
Wybierz kwotę suwakiem
300 PLN - 5000 PLN
Termin
10 - 30 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
500 PLN na 20 dni
500 PLN na 20 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
Wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki i termin, następnie wypełnij formularz rejestracyjny oraz potwiedź numer telefonu otrzymanym kodem SMS
Dokonaj opłaty rejestracyjnej ze swojego konta osobistego na nasze konto wynoszącej 0.01 PLN.
Po zaksięgowaniu wpłaty oraz pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut

logo-green Rozwiązujemy problemy finansowe

Wandoo.pl służy swoim klientom oferując szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie do 5000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Nasze pożyczki dopasujesz do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując ile chcesz pożyczyć i kiedy chcesz spłacić. Nasz proces udzielenia pożyczek online jest całkowicie przejrzysty i bezpieczny. Wymagamy jedynie podstawowych informacji o Tobie - aplikujesz szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę darmowej pożyczki do kwoty 2 500 zł. Spłać ją w terminie, a koszty my bierzemy na siebie.

Pożyczaj odpowiedzialnie z logo-green

Czekamy na wakacje cały rok. Im bliżej, tym myśl o wypoczynku, rozrywce, słońcu mocniej zaprzątają naszą głowę. W szczegółach planujemy dla siebie, dla rodziny ekwipunek na wakacyjny wyjazd. Jeśli wyruszamy samochodem planujemy ostatni przegląd, sprawdzenie oleju, opon, płynów.

Niestety są sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Oczywiście staramy się w miarę możliwości zabezpieczyć finansowo nadprogramowe wydatki ale atrakcje wakacyjne, atmosfera zabawy mogą uśpić naszą czujność. Wyobraźmy sobie nasz powrót do domu, w portfelu kwota w sam raz na jedno tankowanie. My opaleni, szczęśliwi i nagle awaria samochodu w trasie. Mamy szczęście, bo znajdujemy mechanika ale naprawa od ręki to koszt około 1000 zł. W takich problemowych sytuacjach szybkość i prostota w ich rozwiązywaniu jest ogromną zaletą oferty pożyczek online od www.wandoo.pl.

Wystarczy, że jesteś naszym klientem, a my w ciągu kilku minut wyślemy pieniądze do kwoty 5000zł na Twoje konto. Szybko, prosto, bez dokumentów czy formalności. Ty mówisz nam o swoim problemie finansowym, my staramy się go bez zbędnych pytań rozwiązać. A jeśli jesteś nowym klientem to naszą pożyczkę online do 2500zł zwrócisz bez kosztów, całkowicie za darmo. Czy może być jeszcze łatwiej? Sprawdź www.wandoo.pl

Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas