Już teraz nawet 2 500zł za 0%.
Pierwsza pożyczka z RRSO=0%, oprocentowanie pożyczki 0%.
Nakręć swoje finanse darmową pożyczką do 2500 zł z RRSO=0%!
Oferujemy nawet 5 000 zł dla stałych klientów.
Szybka decyzja i pieniądze znajdziesz na koncie.
Wybierz kwotę suwakiem
300 PLN - 5000 PLN
Termin
10 - 30 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
500 PLN na 20 dni
500 PLN na 20 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
Wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki i termin, następnie wypełnij formularz rejestracyjny oraz potwiedź numer telefonu otrzymanym kodem SMS
Dokonaj opłaty rejestracyjnej ze swojego konta osobistego na nasze konto wynoszącej 0.01 PLN.
Po zaksięgowaniu wpłaty oraz pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut

logo-green Rozwiązujemy problemy finansowe

Wandoo.pl służy swoim klientom oferując szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie do 5000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Nasze pożyczki dopasujesz do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując ile chcesz pożyczyć i kiedy chcesz spłacić. Nasz proces udzielenia pożyczek online jest całkowicie przejrzysty i bezpieczny. Wymagamy jedynie podstawowych informacji o Tobie - aplikujesz szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę darmowej pożyczki do kwoty 2 500 zł. Spłać ją w terminie, a koszty my bierzemy na siebie.

Pożyczaj odpowiedzialnie z logo-green

Rok szkolny czas zacząć! O wakacyjnych przygodach na obozach, koloniach, wycieczkach, uczniowie powinni szybko zapomnieć. Szkoła i obowiązki za pasem. Z kolei rodzice muszą zajrzeć głęboko do portfela by swoje pociechy godnie wyprawić do szkoły. Bo wyprawka szkolna niestety jest znaczącym wydatkiem każdej rodziny posiadającej pociechy w wieku szkolnym.

Książki, zeszyty, przybory szkolne, może nowy plecak? Jak podliczymy wydatki do szkoły na jedno dziecko to bez większych rachunków wychodzi kwota rzędy kilkuset złotych. A gdzie jeszcze zajęcia dodatkowe, korepetycje albo nowy laptop?

W rodzinach wielodzietnych początek roku szkolnego może przyprawić o ból głowy. W takiej sytuacji liczy się umiejętność zarządzania budżetem domowym i trzeźwe oraz sprytne podejście do dostępnej oferty pożyczkowej. Bo należy zrozumieć, że pożyczanie z głową to najlepsze rozwiązanie dla chwilowego braku płynności finansowej - zawsze możliwe przy większych wydatkach.

Skorzystanie z darmowej pierwszej pożyczki online dostępne na stronie www.wandoo.pl może być przykładem inteligentnego podejścia do finansowania wydatków. Każdy z klientów www.wandoo.pl może skorzystać z szybkiej pożyczki online do kwoty 2 500 zł bez kosztów na okres nawet 30 dni - oczywiście pod warunkiem spłaty zobowiązania w terminie. Na dzisiejsze wydatki pożyczamy do 2 500 zł i całkowicie bez kosztów oddajemy w ciągu 30 dni. Czyż może być łatwiej? Spłacamy tyle ile wzięliśmy. W gratisie koszty i uśmiech dziecka. Sprawdź www.wandoo.pl

Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas