Gratis na wakacje? Złóż już dziś wniosek o pożyczkę za 0%.
Czeka nawet 1 500zł. Spłać w terminie - koszty bierzemy na siebie.
A co powiesz na darmową pożyczkę do 1 500 zł!
Weź dziś! Spłać za 30 dni bez kosztów.
Oferujemy nawet 5 000 zł dla stałych klientów.
Szybka decyzja i pieniądze znajdziesz na koncie.
Wybierz kwotę
300 PLN - 5000 PLN
Termin
10 - 30 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
500 PLN na 20 dni
500 PLN na 20 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
Wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki i termin, następnie wypełnij formularz rejestracyjny oraz potwiedź numer telefonu otrzymanym kodem SMS
Dokonaj opłaty rejestracyjnej ze swojego konta osobistego na nasze konto wynoszącej 0.01 PLN.
Po zaksięgowaniu wpłaty oraz pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut

logo-green Rozwiązujemy problemy finansowe

Wandoo.pl służy swoim klientom oferując szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie do 5000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Nasze pożyczki dopasujesz do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując ile chcesz pożyczyć i kiedy chcesz spłacić. Nasz proces udzielenia pożyczek online jest całkowicie przejrzysty i bezpieczny. Wymagamy jedynie podstawowych informacji o Tobie - aplikujesz szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę darmowej pożyczki do kwoty 1 500 zł. Spłać ją w terminie, a koszty my bierzemy na siebie.

Pożyczaj odpowiedzialnie z logo-green

Niespodziewany, duży rachunek do opłacenia, świetna okazja zakupu na wyprzedażach lub niezwykle okazyjna oferta wyjazdu wakacyjnego to tylko kilka przykładów niespodziewanych wydatków, które mogą przytrafić się każdemu z nas. Niestety nawet dla osoby zapobiegliwej takie nagłe zdarzenie może przyprawić o ból głowy. Czy prosić rodzinę o wsparcie, pójść do banku po kredyt? W takiej sytuacji warto skorzystać z możliwości, jakie dają firmy pożyczkowe.

W www.wandoo.pl zawsze możesz skorzystać z oferty darmowej pożyczki do 1500 zł dla nowych klientów. Po spłaceniu pierwszej pożyczki Twój limit kredytowy rośnie, a kolejną pożyczkę możesz uzyskać nawet do 5000 zł. Pamiętajmy jednak, aby ocenić możliwości spłaty pożyczki w przyszłości. Jeśli zastanawiasz się jak ocenić swoją zdolność kredytową to warto zacząć od najprostszej formuły, a więc porównania w bieżącym miesiącu przychodów i wydatków. Na tej podstawie możesz samodzielnie oszacować kwotę, której spłata nie powinna stać się zbytnim obciążeniem dla Twojego domowego budżetu.

Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas