Szybka pożyczka na wakacje do 1500zł!
Tylko 3 proste kroki dzielą Cię od pożyczki 0%
Dowiedz się więcej
Otrzymaj pierwszą pożyczkę nawet do 1 500 zł - 0%
Kolejne pożyczki do 5 000 zł
Dowiedz się więcej
Prosty formularz - szybka decyzja
Wandoo.pl - pożyczki online!
Dowiedz się więcej
Wybierz kwotę
300 PLN - 5000 PLN
Termin
10 - 30 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
500 PLN na 20 dni
500 PLN na 20 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00 PLN
Prowizja
0.00 PLN
Kwota do spłaty
0.00 PLN
RRSO
0.00 %
Możliwość refinansowania
14 dni
PLN
30 dni
PLN
Wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki i termin, następnie wypełnij formularz rejestracyjny oraz potwiedź numer telefonu otrzymanym kodem SMS
Dokonaj opłaty rejestracyjnej ze swojego konta osobistego na nasze konto wynoszącej 0.01 PLN.
Po zaksięgowaniu wpłaty oraz pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut

logo-green Rozwiązujemy problemy finansowe

Wandoo.pl służy swoim klientom oferując szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie do 5000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Nasze pożyczki dopasujesz do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując ile chcesz pożyczyć i kiedy chcesz spłacić. Nasz proces udzielenia pożyczek online jest całkowicie przejrzysty i bezpieczny. Wymagamy jedynie podstawowych informacji o Tobie - aplikujesz szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę darmowej pożyczki do kwoty 1 500 zł. Spłać ją w terminie, a koszty my bierzemy na siebie.

Pożyczaj odpowiedzialnie z logo-green

Bardzo często niespodziewane sytuacje mogą wpędzić nas w kłopoty finansowe. Zepsuł się nam samochód i mechanik nie chce czekać z zapłatą. Dziecko wyjeżdża na zieloną szkołę i w ciągu kilku dni musisz znaleźć 1500 zł. Albo nagle potrzebujemy droższych leków, a jesteśmy przed wypłatą emerytury. Takie sytuacje mogą wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej zapobiegliwych. Ilu z nas może liczyć na pomoc rodziny? Na nas możesz liczyć. Serwis Wandoo.pl oferuje szybkie i wygodne wsparcie finansowych potrzeb. Całkowicie online, bez zbędnych formalności Wandoo.pl udziela pożyczek krótkoterminowych do kwoty 5000 zł bez względu czy pracujesz na umowę o pracę, czy umowę zlecenie, jesteś emerytem, czy masz działalność gospodarczą. Dla nas ważne jest, że jesteś odpowiedzialnym pożyczkobiorcą i pożyczka krótkoterminowa nie zaburzy Twojej zdolności kredytowej. Wnioskuj o pożyczkę online w kwocie, która jest Ci potrzebna. Sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemów spłacić ją w terminie. Nadmierne zadłużanie może doprowadzić do problemów ze spłatą pożyczki, a to może skutkować dodatkowymi kosztami. Kierujemy się prostymi i jasnymi zasadami. Zanim skorzystasz z naszej pożyczki krótkoterminowej dokładnie zapoznaj się z warunkami umowy pożyczkowej. Pożyczaj świadomie i spłacaj w terminie, a my zapewnimy Tobie szybkie finansowe wsparcie, kiedy tylko będziesz potrzebował.
Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas