Konkurs

Konkurs "Czas Świąt - czas marzeń"

Czas Świąt to czas magii i spełniających się marzeń. To wtedy rozliczamy się ze starym rokiem i planujemy kolejny, wybaczamy innym błędy, spędzamy rodzinne chwile w gronie najbliższych lub uciekamy od zgiełku w ustronne miejsce. Każdy z nas ma wyobrażenie o swoich wymarzonych świętach, spędzonych po swojemu, zgodne z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Nie zawsze możemy lub mamy możliwość świętować grudzień tak, jak chcemy, ale od czego sa marzenia?

 

Pokaż nam swoje wymarzone święta - z czym się kojarzą, jak wyglądają, co jest w nich wyjątkowego? Może będzie to choinka, która buduje klimat, piękne dekoracje, świąteczne przysmaki, zabawy na śniegu (oby był!) albo upragnione prezenty. A może Twoje idealne święta wyglądają zupełnie inaczej - chatka w górach, egzotyczne wakacje, pizza przez całe święta?

 

Podziel się swoimi marzeniami, a my wybierzemy spośród zgłoszeń te najbardziej kreatywne, oryginalne i ciekawe. Może być poważnie lub na wesoło, tradycyjnie lub nietypowo - najważniejsze, żeby było po Twojemu!

 

Aplikuj o pożyczkę, weź udział w konkursie i zyskaj szansę na wyjątkowe nagrody! Wygrywa aż 11 osób!

Nagrody w konkursie - co można wygrać?

 

o   1 nagroda główna: telewizor SAMSUNG 43 cale

o   5 nagród dodatkowych: vouchery do SPA

o   5 nagród pocieszenia: kosze prezentowe

 

  

 

Warunki udziału w konkursie - co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należy jednocześnie spełnić dwa warunki:

  • Po pierwsze w dniach 01.12.2021-09.01.2022 zaaplikuj o pożyczkę na dowolną kwotę i dowolny termin w serwisie wandoo.pl. Może to być Twoja pierwsza lub kolejna pożyczka.
  • Po drugie wyślij na adres konkurs@wandoo.pl zgłoszenie z pracą konkursową* w postaci zdjęcia lub video, zawierające Twoje wyobrażenie idealnych świąt.  

 

WAŻNE! Zgłoszenie musi być wysłane z tego samego maila, na którym zarejetrsowane jest Twoje konto w serwisie wandoo.pl

* Sama praca konkursowa może być zdjęciem, grafiką gifem, video lub inną formą artystyczną wykonaną samodzielnie, np. kolaż, praca wykonana na drutach, szydełku, obraz, itp.

 

Weź pożyczkę i pokaż w kreatywny sposób swoje wymarzone święta!

 

 

Zgłoszenie do konkursu

Pracę konkursową wyślij na adres konkurs@wandoo.pl. Konkurs skierowany jest do klientów Wandoo Finance Sp. z o.o., którzy złożyli wniosek o pożyczkę w terminie 01.12.2021-09.01.2022 i przesłali poprawne zgłoszenie na powyższego maila w terminie 01.12.2021-12.01.2022.

       

Wybór zwycięzców i ogłoszenie wyników

Komisja konkursowa, składająca się z trzech osób wybranych przez Organizatora, wybierze 11 najciekawszych i najbardziej kreatywnych prac konkursowych i przyzna im kolejno nagrodę główną, 5 nagród dodatkowych oraz 5 nagród pocieszenia. Podstawowe kryteria oceny zadań konkursowych to: pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczna. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o otrzymaniu nagrody za pomocą wiadomości e-mail.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 26.01.2022 roku na stronie www.wandoo.pl/konkurs

 

Szczegółowe warunki konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu

 

Weź pożyczkę w Wandoo.pl i wygraj prezent na nowy rok!

 

Kontakt z nami
Napisz do nas