Konkurs Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia

Na podstawie decyzji komisji konkursowej, w odpowiedzi na zadanie w ramach konkursu „Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”, postanowiliśmy nagrodzić poniższe osoby:

  • Nagroda pierwsza - komputer HP - trafia do Pani Gabrieli Walczak.
  • Nagrodę drugą w postaci tabletu IPad Apple przyznajemy Monice Skolarczyk.
  • Nagrodę trzecią - tablet IPad Apple, wygrywa Jarosław Mlosek.

Z lauretami skontaktujemy się niezwłocznie.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkich uczestników konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnych.

 

Konkurs z wandoo.pl

WAŻNE!  Z uwagi na sugestie naszych klientów przedłużamy czas trwania konkursu „Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”. Zgodnie z decyzją Komisji Konkursowej nowy termin zakończenia konkursu zmienia się z 3 września 2017 na 17 września 2017. Również przesunięciu o 14 dni ulegają wszystkie daty związane z realizacją poszczególnych etapów konkursu. 

 

Wakacje to czas zabawy i wypoczynku, rozrywki.  Każdy z nas ma w pamięci ludzi, zdarzenia, sytuacje, które nas rozbawiły, zaskoczyły, zauroczyły. W swoich telefonach, aparatach fotograficznych znajdziecie dziesiątki takich przykładów. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z wakacji i przekonajcie nas, że te wakacje były najwspanialsze – wyślijcie zdjęcie, narysujcie, napiszcie o tym, może być piosenka, wiersz – byle kreatywnie, byle ciekawie. 

Weźcie udział w konkursie „Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warunki udziału w konkursie?

By wziąć udział w konkursie nie trzeba wiele.  Wystarczy spełnić dwa niezmiernie proste warunki:

  • Po pierwsze skorzystaj z naszej oferty pożyczkowej w terminie 11 sierpnia – 03 września 2017. Nie ważne czy jesteś nowym klientem czy już zarejestrowanym.
  • Po drugie, wyślijcie nam uzasadnienie dlaczego te wakacje były lub są tak wspaniałe. Przekonujcie nas w dowolny sposób – wyślijcie zdjęcie, narysujcie, napiszcie o tym, może być piosenka, wiersz…

 

Weź pożyczkę w okresie trwania konkurs i przekonaj nas, że miałeś wspaniałe wakacje.

 

Nasze nagrody to wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Masz szansę wygrać jedną z  nagród:

o   Nagroda główna: laptop HP 15 i3-6006U

o   Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

o   Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

 

Wyniki konkursu

Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy wysłać na adres konkurs@wandoo.pl. Konkurs jest skierowany do klientów Wandoo Finance sp. z o.o., którzy w okresie trwania konkursu od 11 sierpnia 2017r. do 03 września 2017r. wzięli pożyczkę na portalu wandoo.pl.

Komisja konkursowa wybierze najciekawszą odpowiedź będącą odpowiedzią na zadanie konkursowe w terminie do dnia 12 września 2017r. Komisja konkursowa składa się z trzech osób wybranych przez Organizatora. Podstawowe kryteria oceny zadań konkursowych są następujące: pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczna. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o otrzymaniu nagrody za pomocą wiadomości e-mail.

 

Szczegółowe warunki konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu.

 

„Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”

 

 Weź pożyczkę w Wandoo i wygrywaj.

 

Kontakt z nami
Kontakt z nami
Napisz do nas