Dlaczego logo-green?

Wandoo.pl jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Wandoo Finance Group, działającej na rynkach europejskich; w tym Polsce, na Łotwie, w Hiszpanii i Danii. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz wiedzy i doświadczenia międzynarodowego zespołu specjalistów możemy zaoferować elastyczny i bezpieczny produkt finansowy w postaci pożyczki krótkoterminowej dostępnej online. Obecnie Wandoo.pl oferuje szybkie i wygodne pożyczki kilku firm pożyczkowych do kwoty 8000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Natomiast każdy nowy klient otrzyma pierwszą pożyczkę do kwoty 3 000 zł.

 

Pożyczki naszych partnerów to szybki i prosty sposób na dodatkową gotówkę w portfelu. Z myślą o Twoich potrzebach zaprojektowaliśmy prosty proces aplikowania o pożyczkę, gdzie wygodnie i bez zbędnych formalności, złożysz wniosek o pożyczkę. Pożyczki są dostępne „online”, czyli w internecie, aplikacja to tylko trzy kroki, a czas reliacaji to kilkanascie minut. Stawiamy na prostotę:

 

Po pierwsze: na suwaku wybierz kwotę pożyczki online i okres na jaki chcesz pożyczyć.

Pamiętaj cenimy odpowiedzialność i Twoje bezpieczeństwo finansowe. Nie chcemy byś wpadł w spiralę zadłużenia. Dostosuj warunki szybkiej pożyczki online do swoich możliwości finansowych.

 

Po drugie: podziel się z nami podstawowymi informacjami o sobie. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny.

Wymagamy jedynie podstawowych informacji przy ocenie Twojej zdolności kredytowej. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i gwarantujemy, że wykorzystujemy je w zgodzie z prawem i przy zachowaniu surowych zasad bezpieczeństwa.

 

Po trzecie: potwierdź numer telefonu kodem z sms i wpłać na nasze konto opłatę w wysokości 1 grosza. 

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.  W tym kroku potwierdzamy, czy rzeczywiście aplikujesz o naszą szybką pożyczkę online.

 

Pamiętaj, cenimy odpowiedzialność i dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe. Nie chcemy byś wpadł w spiralę zadłużenia. Dostosuj warunki pożyczki online do swoich możliwości finansowych a my starannie sprawdzimy, czy Twoja kondycja finansowa pozwala na udzielenie pożyczki w danej kwocie. Dbając o Twoje bezpieczeństwo aplikacje o pożyczki są wnikliwie weryfikowane w oparciu o wewnętrzny system oceny a także poprzez sprawdzenie historii Klienta w dostępnych Biurach Informacji Gosporarczej (tzw. BIG) oraz w Biurze Informacji Kredytowej (tzw. BIK). To podobna procedura jak ta, którą stosują Polskie Banki.

 

 

Pierwszej pożyczki udzielane są do 3000 zł. Oczywiście jeśli jesteś zainteresowany wyższymi kwotami, możesz wnioskować o nie przy kolejnych pożyczkach. Maksymalna kwota pożyczki, udostępniana przez współpracujące z nami firmy pożyczkowe to 8000 zł. Pamiętaj, do każdej pożyczki zostanie doliczony koszt pożyczki. Tak my jak i nasi partnerzy stawiamy na prostotę i przejrzystość, wiec koszt pożyczki oraz jej RRSO, poznasz na stronie głównej, tuż pod suwakiem, którym wybierasz kwotę pożyczki. Takie same informacje znajdziesz na profilu, również pod suwakiem umozliwiającym wybranie kwoty pożyczki, którą aktualnie jesteś zainteresowany.


Co się stanie gdy spóźnisz się ze spłatę. Jeżlei z różnych powodów, przewidujesz opóźnienia w spłacie skontaktuj się z nami. Pomożemu Ci. Za drobną opłatą możesz zyskać kolejne 30 dni. Różne są jednak przypadki losowe. I to również rozumiemy. Stąd, w przypadku przedłużającego się opóźnienia w spłacie, do pożyczki mogą zostać doliczone odsetki za opóźnienie w spłaciue. Jakie? Tylko te, ustawowe. Wandoo, dba o swoich klientów. Zawsze wyliczamy kwoty zgodnie z literą obowiązującego prawa. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

 


Sprawdź nas i złóż wniosek o prostą i szybką pożyczkę!

Kontakt z nami
Napisz do nas