Dlaczego logo-green?

Wandoo.pl jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Wandoo Finance Group działającej na rynkach europejskich, w tym Polsce, Łotwie, Hiszpanii, Danii. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz wiedzy i doświadczenia międzynarodowego zespołu specjalistów możemy zaoferować elastyczny i bezpieczny produkt finansowy w postaci pożyczki krótkoterminowej dostępnej online. Obecnie Wandoo.pl oferuje szybkie i wygodne pożyczki do kwoty 8000 na okres maksymalnie 30 dni. Natomiast każdy nowy klient otrzyma pierwszą pożyczkę do kwoty 3 000 zł RRSO 0%, czyli za darmo, bez kosztów, pod warunkiem spłaty pożyczki w terminie.

 

Nasze pożyczki to szybki i prosty sposób załatania chwilowej dziury finansowej w portfelu. Z myślą o Twoich potrzebach zaprojektowaliśmy prosty proces aplikowania o pożyczkę, gdzie wygodnie i bez formalności, w kilka chwil, złożysz wniosek o pożyczkę online. Tylko trzy kroki dzielą Ciebie od szybkiej chwilówki online.

 

Po pierwsze: na suwaku wybierz kwotę pożyczki online i okres na jaki chcesz pożyczyć.

Pamiętaj cenimy odpowiedzialność i Twoje bezpieczeństwo finansowe. Nie chcemy byś wpadł w spiralę zadłużenia. Dostosuj warunki szybkiej pożyczki online do swoich możliwości finansowych.

 

Po drugie: podziel się z nami podstawowymi informacjami o sobie. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny.

Wymagamy jedynie podstawowych informacji przy ocenie Twojej zdolności kredytowej. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i gwarantujemy, że wykorzystujemy je w zgodzie z prawem i przy zachowaniu surowych zasad bezpieczeństwa.

 

Po trzecie: potwierdź numer telefonu kodem z sms i wpłać na nasze konto opłatę w wysokości 1 grosza. 

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.  W tym kroku potwierdzamy, czy rzeczywiście aplikujesz o naszą szybką pożyczkę online.

 

Pamiętaj cenimy odpowiedzialność i dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe. Nie chcemy byś wpadł w spiralę zadłużenia. Dostosuj warunki pożyczki online do swoich możliwości finansowych.

Każdy nowy klient otrzyma pierwszą pożyczkę online na zasadach promocyjnych - oddajesz tyle ile pożyczyłeś!

  • Pierwsza pożyczka online na 0% - np. 3 000 PLN na okres 30 dni - do spłaty jest tylko 3 000 PLN!

Warunkiem jest terminowa spłata pożyczki online! 

 

Oczywiście jeśli jesteś zainteresowany wyższymi kwotami pożyczek online możesz wnioskować o większe kwoty przy kolejnych pożyczkach. Maksymalna kwota pożyczki dostępna dla naszych klientów to 8000 zł. Pamiętaj, do każdej kolejnej pożyczki online musisz doliczyć koszt pożyczki. Stawiamy na prostotę i przejrzystość, więc koszt pożyczki wynosi do 26%. Stąd jeśli bierzesz kolejną pożyczkę online na okres 30 dni w kwocie 1 000 zł to oddasz nam dokładnie 1 260 zł .


W przypadku opóźnienia w spłacie, zgodnie z umową, do pożyczki zostaną doliczone odsetki maksymalne w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych).

 

Pożyczki udzielane za pośrednictwem Wandoo.pl są wcześniej wnikliwie weryfikowane w oparciu o wewnętrzny system oceny a także poprzez sprawdzenie historii Klienta w dostępnych Bazach Dłużników BIG, KRD, ERIF.


Już teraz złóż wniosek o prostą i szybką pożyczkę online!

Kontakt z nami
Kontakt z nami