POŻYCZKA DO 3000 zł NA 30 DNI RRSO 514.35%

Zobacz szczegóły

Pierwsza pożyczka do 1000 zł RRSO 0%*


Regulamin Promocji

Stopa oprocentowania Pożyczki (stała): 0 %
Całkowity Koszt Pożyczki: 0 zł
Całkowita Kwota Pożyczki: 1000 zł
Odsetki (kapitałowe): 0 zł
Prowizja: 0 zł
RRSO: 0 %

*Ważne informacje prawne

Wybierz kwotę suwakiem
100 zł - 1000
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00
Prowizja
0.00 *
Odsetki
0
Kwota do spłaty
0.00
RRSO
0.00 %*
500 na 20 dni
500 na 20 dni
Termin spłaty pożyczki is 16.05.2016
Kwota pożyczki
0.00
Prowizja
0.00 *
Odsetki
0
Kwota do spłaty
0.00
RRSO
0.00 %*
Formularz Informacyjny

Reprezentatywny przykład na dzień 01.04.2020 dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową na rzecz której WANDOO FINANCE Sp. z o. o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: pierwsza pożyczka dla nowego Klienta w kwocie 1500 zł na okres 30 dni przy całkowitym RRSO wynoszącym 0%. Stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie (stała), prowizja 0 zł, całkowity koszt pożyczki 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1500 zł. Warunkiem skorzystania z promocyjnych warunków pierwszej pożyczki jest spłata udzielonej pożyczki najpóźniej w dniu przypadającym na termin spłaty wynikający z Umowy Pożyczki. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 30 dni, stopa oprocentowania pożyczki: 0% (stała), prowizja: 155 zł, łączna kwota odsetek: 0zł, RRSO: 480.10%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1155 zł, całkowity koszt pożyczki: 155 zł (według stanu na dzień 01.04.2020). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.
*Ważne informacje prawne *Ważne informacje prawne

Jak To Działa?


Wybierz kwotę i termin spłaty pożyczki. Złóż wniosek wypełniając formularz.
Potwierdź numer rachunku bankowego.
Po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze przelewamy na Twoje konto!

 

 

Pożyczki online - co to takiego?

Pożyczki online to odpowiedź na potrzeby tych wszystkich konsumentów, u których pojawiła się nagła lub niespodziewana potrzeba gotówki, a uzyskanie jej z innych źródeł potrwa w ich wypadku zbyt długo.

Pożyczka online przydaje się w sytuacji, kiedy, na przykład, zupełnie niespodziewanie musimy naprawić samochód, wyremontować mieszkanie, kupić sprzęt AGD (lodówkę, pralkę, zmywarkę, wyposażenie kuchni, mieszkania, łazienki) lub mamy wyjątkową okazję do tego, aby kupić coś po okazyjnej cenie, czy też chcemy przedłużyć sobie pobyt na wakacjach lub na urlopie o kolejne kilka dni.

Pożyczki online to pożyczki pozabankowe, czyli takie, które udzielane są przez firmy pożyczkowe, a nie przez banki. Jest to jedna z najbardziej popularnych usług finansowych dostępnych na rynku pożyczek i kredytów. Idea pożyczki online jest prosta. Przez stronę www można pożyczyć konkretną sumę pieniędzy na krótki okres, przy relatywnie niskim oprocentowaniu. A wszystko zajmuje zaledwie kilka chwil.

Jeśli pożyczkobiorca spełnia określone warunki, może otrzymać pieniądze niemal natychmiast (od złożenia wniosku o pożyczkę do wypłaty środków na wskazane konto mija zazwyczaj kilkanaście minut). Niezwykle ważne jest spłacenie pożyczki w określonym terminie, gdyż opóźnienia w spłacie wiążą się zazwyczaj z ustawowymi kosztami finansowymi. Terminowa spłata zazwyczaj jest też warunkiem uzyskania kolejnej pożyczki w przyszłości.

 

 

Dlaczego warto wziąć pożyczkę online?

Pożyczki przez Internet udzielane za pośrednictwem Wandoo mają bardzo wiele zalet. Pierwsza jest taka, że tego typu pożyczka przez Internet dostępna jest bez wychodzenia z domu.
Odpowiedni wniosek można wysłać również z telefonu komórkowego lub tabletu.

Drugą ważną zaletą jest mała liczba formalności koniecznych do uzyskania pożyczki. Aby się o nią ubiegać nie potrzeba dokumentów papierowych czy zaświadczeń, zaś sam proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i przyjazny dla użytkownika.

Korzystając regularnie z usług naszej firmy, klient/klientka buduje swoją pożyczkową reputację, która automatycznie przekłada się na jego/jej wiarygodność i zwiększone możliwości pożyczkowe.

Kolejnym, ważnym argumentem przemawiającym na korzyść pożyczek Wandoo jest fakt, że pieniądze trafiają do klienta/klientki bardzo szybko, w znakomitej większości w czasie kilkunastu minut. W wyjątkowych sytuacjach najpóźniej w ciągu kilku godzin. Należy pamiętać, że środki pochodzące z pożyczki przez Internet trafiają na konto bankowe, także w zakresie ich księgowania na rachunku bankowym wiele zależy od godzin pracy banku.

Wreszcie, pożyczkę Wandoo możesz przeznaczyć na dowolny cel, nikt nie pyta na co zamierzasz wydać swoje pieniądze i nie musisz się rozliczać ze sposobu ich wykorzystania.

 

 

Czy szybka pożyczka z Wandoo ma jakiś limit?

Tak, istnieje pewien limit, a dotyczy on przede wszystkim wysokości pożyczki. Wysokość limitu zmienia się zależnie od tego, czy jesteś nową/nowym klientką/klientem Wandoo, czy też już sprawdzonym pożyczkobiorcą.

Nowi klienci Wandoo mogą pożyczyć kwotę nie większą niż 3000 złotych na maksymalnie 30 dni, RRSO* 514,35%. Ważne, aby zwrócić uwagę, że jest to 30 dni, a nie 31 co ma znaczenie, jeśli pożyczkę spłacamy z miesięcznej pensji. Jeśli pożyczka spłacona będzie w terminie, nasza zdolność pożyczkowa rośnie nawet do 8000 złotych, przy czym maksymalny termin spłaty to także 30 dni, RRSO* 514,35.

Co ważne, termin spłaty pożyczki można odroczyć poprzez refinansowanie.

Jeśli Twoja relacja z Wandoo przebiega w miarę harmonijnie i cieszysz się dobrą opinią jako pożyczkobiorca, firma może zaoferować Ci dodatkowe rabaty jeśli chodzi o prowizję za udzielenie pożyczki lub większe możliwości jeśli chodzi o wysokość pożyczki.

*RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

 

 

Czy szybkie pożyczki online są bezpieczne?

Tak, szybkie pożyczki online na portalu Wandoo są bezpieczne. W trosce o bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji grupa Wandoo Finance, do której należy portal, inwestuje w innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniające bezpieczeństwo i poufność transakcji.

Wszelkie zasady dotyczące pożyczek Wandoo dostępne są na stronie internetowej www.wandoo.pl, a także w umowie pożyczki oraz na Profilu Klienta. Przed zawarciem umowy klient/klientka otrzymuje także formularz informacyjny dotyczący pożyczki, o którą wnioskuje, dzięki czemu w prostej formie dostaje wszelkie informacje niezbędne do podjęcia świadomej decyzji co do zawarcia umowy pożyczki.

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania pożyczek Wandoo wynosi niezmiennie 514,35%. Wskaźnik RRSO informuje ile kosztowałaby nasza pożyczka, gdybyśmy dane pieniądze pożyczyli na rok.

Pożyczki udzielane za pośrednictwem Wandoo podlegają przepisom prawa polskiego, w szczególności ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Do pożyczek udzielanych za pośrednictwem Wandoo stosuje się także przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Rozdziału 5 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

 

Kto może ubiegać się o pożyczki online?

Aby ubiegać się o pożyczkę Wandoo online trzeba spełnić kilka prostych warunków, m.in.:

Nasz klient musi mieszkać na terenie Polski i mieścić się w przedziale wiekowym 20-72 lata. Ważne aby on/ona nie widnieli w rejestrze dłużników i nie posiadali żadnych opóźnień w spłatach innych ewentualnych zobowiązań finansowych, czyli pożyczek lub kredytów.

Aby założyć i uwierzytelnić swój profil w Wandoo potrzebne jest również konto bankowe w jednym z polskich banków oraz numer telefonu komórkowego.

W każdym przypadku udzielenie pożyczki online zależy od oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej o jej udzielenie.

 

 

Jakie dokumenty są niezbędne i jak przebiega proces weryfikacji?

Ubieganie się o pożyczkę Wandoo jest proste, odbywa się całkowicie online.

Ilość potrzebnych zaświadczeń i dokumentów zredukowano do minimum. Z dokumentów potrzebny będzie Twój dowód osobisty zaś proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się przede wszystkim w oparciu o formularz rejestracyjny, który należy wypełnić na stronie internetowej.

W formularzu rejestracyjnym prosimy o podanie takich informacji, jak wysokość zarobków netto, numer Pesel oraz seria i numer dowodu osobistego.

Cały proces z reguły trwa od kilku sekund do kilkunastu minut, zależnie od czynników zewnętrznych.

 

 

Jak szybko otrzymasz pieniądze?

Złożony przez Ciebie wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony przez pożyczkodawcę, który wyda decyzję kredytową. Z chwilą uzyskania od pożyczkodawcy decyzji o przyznaniu szybkiej pożyczki, pieniądze zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Zwykle trwa to do kilkunastu minut, ale w weekendy lub dni wolne od pracy nasz klient może poczekać nieco dłużej. Wandoo działa błyskawicznie. Jednak wszystko zależy od godzin pracy Banku, w którym nasz klient posiada konto.

 

 

Rozwiązujemy problemy finansowe

Wandoo.pl pomaga klientom. Oferujemy szybkie pożyczki krótkoterminowe, tzw. chwilówki. Kwoty od 100 do 8000 zł. Terminy do 30 dni. Pożyczki Wandoo dopasujesz do własnych możliwości oraz potrzeb. Będziesz kontrolować to, ile chcesz spłacić oraz kiedy chcesz spłacić, ponieważ okres na jaki pożyczasz, zawsze możesz odroczyć poprzez refinansowanie, tyle razy, ile potrzebujesz.

Wandoo.pl to bardzo przyjazny proces pożyczania. Składanie wniosku o pożyczkę jest przyjazne dla użytkownika oraz intuicyjne. Wandoo.pl to również bardzo bezpieczne pożyczanie. Dbamy o Twoje dane osobowe. Chcemy, aby Twoje dane osobowe mogły być użyte tylko przez Ciebie.

 

 

 

Jak szybko otrzymasz pieniądze?

Wandoo.pl jest tu dla Ciebie. Zawsze możesz skrócić lub wydłużyć okres, przez który będziesz używał (używała) pożyczonej gotówki. Jeżeli spłacisz pożyczkę przed terminem, zwrócimy Ci koszt pożyczki za niewykorzystane dni. Jeżeli chcesz spłacić pożyczkę później niż to początkowo planowano, swobodnie zrefinansujesz pożyczkę na 30 dni. Z refinansowania możesz korzystać tyle razy, ile potrzebujesz.

Kontakt z nami
Napisz do nas